Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid hajig nőies egy...

Milyen rövid hajig nőies egy nő? Tinédzsereknél?

Figyelt kérdés
Mármint milyen hossz az ami után túl rövid vagy nem nőies a haj. Vagy esetleg van akinek bejön az ha túl rövid a haja egy lánynak?

2017. máj. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a haj határozza meg azt, hogy mennyire nőies. Öltözködés, általános viselkedés, hanghordozás, gesztusok, smink stb. És természetesen ízlés kérdése is. Akár pár millis hajjal vagy kopaszon is lehet valaki nőies (na persze nem az az általános). És hosszú hajjal is lehet fiúsnak lenni.
2017. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öltözködésen meg testalkaton is sok múlik.

Például ma egy nagyon alacsony fiúsan rövid hajú sportosan öltözött nőről hittem azt hogy kisfiú az apukájával, aztán előröl kiderült hogy a felesége.

2017. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, a nő stílusától, viselkedésétől inkább.
2017. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vállig érő a minimum. Attól csak hosszabb legyen.
2017. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő kopaszon is nőies, nálam nem a haj határozza meg.
2017. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!