Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a tövét befogja, a végét...

Ha a tövét befogja, a végét miért nem?

Figyelt kérdés

Régen (nagyon nagyon régen :D) festettem a sötétszőke természetes hajamat világosszőkével... márminr a fodrász festette, első 4 alkalommal, utána én festettem. De ugye én legfőképp a tövét. Azt befogta és nagyjából egyenletes volt mindig. Most több év elteltével lenőtt a szőke haj, már nincs is a hajamban, többször vágattam. Egy ideje már a természetes hajam van. Gondoltam rá, hogy szőke festéket veszek és bekenem, de itt sokan irtátok, hogy nem fogja be, mert szivatni kell. De ha én magamnak festettem anno, és nem szivattam, csak a dobozos festéket kentem a tövére, a hajvégeket miért nem fogná be a szőke festék?

Csak érdekel, mert én nem értem ezt a témát :D én csak azt tudom, hogy magamnak be tudtam festeni és a tövét befogta 😂😂


2017. máj. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A tövedet azért fogja meg a szőke mert ugye a fejed hője segíti a kémiai folyamatokat a hajhosszod ugye az nem meleg az megviselt nem olyan zsíros mint a töve ezért neki több lépés kell hogy szép szőke legyen.

De próbáld meg hogy befested az egészet milyen szinű lesz a hajad mert hogy nem szőke az tuti .

De a te fodrászod hogy csinálja? ő is így fogja hidd el.

2017. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőke festék is szivatás. Nem az a gond hogy nem fogná be, hanem az hogy a teljes haj szőkítéséhez valamennyi tapasztalat meg tudás kell ilyen téren. Nagyon könnyű csibesárga, foltos, széttört hajat kreálni így otthon. Szerintem bízd fodrászra először, sötétszőke hajnál úgyis elég 1 alkalom hogy világos legyen, aztán a tövét már csinálhatod otthon.
2017. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) akkor hó végén elmegyek fodrászhoz :) csak még nem tudom kihez, mert elköltöztem és akik eddig vágták a mostani lakhelyemen (5 különböző fodrász), mindig teljesen mást csináltak... legutóbb én laza hullámokat kértem egy rendezvényre, erre kb mikrofonfrizurát kaptam 😂😂

Apropó Miskolcon nem ismertek jó fodrászt? :)

2017. máj. 10. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!