Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll növesztés: másnak is...

Szakáll növesztés: másnak is volt ilyen problémája? Megoldódott? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Eddig néhány naponta borotválkoztam, csupasz volt az arcom. Mi tagadás, nem állt rosszul a csupasz bőr, de a főbb indok inkább a szőrszálak hiánya volt. Genetikából adódóan én nem nézek ki egy hét után úgy mint Chewbacca, sőt...

Múlthét pénteken leraktam a borotvát, úgy döntöttem hogy elkezdem növeszteni a szakállam. Csakhogy szembe találkoztam egy - állítólag sok férfit érintő - problémával. Nemhogy borostám lenne egy hét után, csupán szálakban nő a szakállam. Oldalt az arcomon, kicsi az államon és a bajszomnál. Ezek jól elkülöníthetőek 4 csoportba ( 1: állam alatti rész, tehát nem a szám alatt az állam, 2: bajusz, 3-4: jobb és baloldalt az arcomon ). Amellett hogy foltokban nő, még ritka is. És elég hülyén nézek ki.

A kérdésem: másnak is volt kezdeti időszakban ilyen problémája? Mennyi idő után nőtt rendesen, összefüggő szakálla? Lehet hogy genetikából adódóan soha nem fog összefüggő​ szakállam nőni?


2017. máj. 13. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, nálam is hasonló a helyzet.

8 éve borotválkozom, és még most is pihés/ritkás/elszórtan növő az arcszőrzetem, leginkább oldalt.

Főként a nyakamon, és az államon a legerőteljesebb, de viszont ott is gyenge szálú. A genetikámat tekintve, a legtöbb férfi felmenőmnek viszonylag normális arcszőrzete volt, de van egy "ág", ahol a "csupaszság" a jellemző. (24 éves vagyok.)

2017. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hany eves lehetsz de megtortenhet, hogy sosem lesz osszefuggo. En 30 vagyok, osszevissza no es gyenge is, ezert altalaban csak kicsi kecskeszakallat hagyok. Borotvalkozni is olyan 1-2 hetente szoktam, hisz par napig gyakorlatilag nem is no. Regebben zavart, most mar nem igazan foglalkozom vele, ezt orokoltem, ezt kell szeretni. Faterom hetente borotvalkozik, de ha meghagyna szerintem neki is hetek, akar honapok kellenenek mig korbenone es az is "foltos" lenne.
2017. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak körszakáll nőne, oldalt csak szálakban. Én feladtam a szákállnövesztést. A csajok nekem amúgyis azt mondták, hogy szakáll nélkül sokkal jóképűbb vagyok, és tapasztalatból mondom, sok csak rühelli a szakállat, mi férfiak bármennyire is férfiasnak tartjuk.
2017. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos van, akinek csak így nő. :(

növeszd ilyenre, ez is egy király, szexi fazon:


[link]

2017. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!