Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Tudtok mondani Budapesten olcsó, de jó férfi hajfodrászt?

Pluszban az is jó lenne, ha mondanátok valami személyes tapasztalatot, hogy miért szeretitek...:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: férfi, divat, haj, fodrász, Budapest, olcsó, olcsó fodrászat, göndör, divatos

2017. máj. 13. 17:00  Privát üzenet  

A válaszok
Cut hajvágó szalon, 3. ker. Jó olcsó sok fodrász dolgozik ott, vannak nagyon ügyesek meg kevésbé ügyesek is

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 13. 17:02 Privát üzenet
Barber Shop,profik a fiúk emellett a hangulat is nagyon jo.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. máj. 13. 20:27 Privát üzenet

Hairmoni Récsei center 14. kerület.

Srácok nagyon jók, lányok kritikán aluliak, mint többnyire:D

Srác (azthiszem Márknak hívják) nagyon érti a dolgát, megérti, hogy hogy szeretnéd, rendes pengével a nyakadról is szépen lehúzza azt a kis vékony pihét. 2800-at kér.

A lányok, pedig gyakorlatilag hetente más van, mert egyik sem alkalmas a fodrászmunkára. Elmondtam, hogy ne vágjon a tetejéből, mert növesztem, erre megritkította oldalt, hogy "szebb legyen az átmenet". Ennek golyófej lett az eredménye. Oldalt sem látni semmit az átmenetből, a nyakamhoz hozzá sem nyúlt és többet kért.

Férfi ember ne adja női kézbe a haját, ( és a szakállát :D ).

Eddig mindig nőknél nyiratkoztam, soha többé.

Márkot ajánlom, a lányokat nem.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. máj. 29. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok nekem ilyen hajakat linkelni vagy mondani? Lányok válaszát is várom!
Tudtok mondani olcsó férfi fodrászt Budapesten?
Tudnátok mondani Budapesten egy olyan fodrászt, aki hosszú hajú férfiaknak is tud normális sérót csinálni?
Budapesten tudna mondani valaki egy jó és olcsó (férfi) fodrászt?
Férfi fodrászat miskolcon ahól jól dolgoznak tudnatok párat mondani?
Egy fotó alapján megtudja mondani valaki hogy milyen FÉRFI frizura állna nekem jól?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!