Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti hajszín festése?

Eredeti hajszín festése?

Figyelt kérdés
Festem egy ideje a hajam,és be akarom fejezni a hajam rongálását.Ha tegyük fel,a fodrászomnak sikerülne eltalálnia a hajfestést,és befesteni eredeti színűre a hajam,ha idővel elkezd lenőni,es a festett rész kopik,és csúnyul,akkor a hamvasítóval tompíthatom ? Amúgy nagyon hamvas sötétszőke hajam van.
2017. máj. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen színű a hajam és én is ezzel szórakozom,hogy be van festve olyan mint az eredeti aztán ahogy nő a hajam, a festék túlkopik és már látszik a különbség,ekkor újra festem, hogy talál legközelebb megtartja a színét,de nem, és így nem kezdtem el lenöveszteni már 3-4 hónapja.De mivel én előtte szőkére festettem a hajam nekem "ledobta" a ráfestett színt azaz hamar fakult ettől is függ,hogy korábban milyenre festetted.Párszor meg kell szerintem ismételni a festést mielőtt neki állsz lenöveszteni,aztán az is lehet hogy valami ombrés,átmenetes megoldás idővel (olyan 6 hónap?=6 cm lenövés)megoldja.A hamvasító szerintem csak nagyon világos hajon működik,és inkább sárgulásra van mint rezesedésre.
2017. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembejutottmár az,hogy egészen fentről kiindulva ombrét csináltatnék,és hiába nőne a hajam,akkor is jo lenne.És az ombrés rész lehetne jó világos szőke,es ahogy no,ugy vágatnám a végét,és többet mar nem festetnem.Viszont akkor a veget tudnám hamvasitani.😀 Lehet neked is ez a megoldás kellene
2017. máj. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!