Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arcra Teafaolaj...

Pattanásos arcra Teafaolaj vagy Citromfűolaj?

Figyelt kérdés
20 vagyok Férfi. Hogyan használjam? Illetve melyik jobb?
2017. máj. 14. 16:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve teafaolaj vagy citromfűolajból melyiket érdemes használni?
2017. máj. 14. 16:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Teafaolaj. Egy fültisztító pálcikára csepegtetsz belőle és felkened a pattanásra.
2017. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem és ezt hol rendeljem? Hol érdemes vagy melyik fajta? Mert gondolom ebből is van ilyen olyan fajta..


Vagy Patikában is lehet kapni?

2017. máj. 14. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,van amit hígítani kell,de szerintem nem érdemes ezzel pepecselni. Én az Oriflame teafaolaját ajánlom. Tanácsadónőknél tudsz belőle rendelni.
2017. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezt használhatom minden nap? Reggel, illetve fürdés után?
2017. máj. 14. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Teafaolajat.

Minden drogériában, gyógynövényboltban is lehet kapni. Nem kell rendelni, nem nehéz beszerezni.

Nagyon szárít. És eléggé erős szaga is van. Úgyhogy nem mindennapi használatra van. Ha kijön egy-egy nagyobb pattanás arra jó, visszahúzódik tőle, leszárítja.

Szem környékére, nyálkahártyára tilos használni.

2017. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit az előző válaszoló írt,hogy nagyon erős szaga van és szárít az azért van,mert nem arcbőr ápolására fejlesztették ki, persze lehet őket is használni,de ahhoz hígítani kell,ha jól tudom desztillált vízzel. Az Oriflames meg kifejezetten bőrre van,de lehet van még olyan ,ami szintén bőrre van és nem kell rendelni,csak én nem ismerem.
2017. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Kipróbálom mindenféleképpen, hátha ez beválik!


Előtte Zineryt-et használtam, jó volt az is de azt javasolták 1 hétig használjam és most abba is hagytam.


Igazából annyira még sem volt jó, mert volt ahol meg maradt maga a patti helye, meg van hogy begyulladva jön ki.. Régóta szenvedek már ezzel, mások szerint annyira nem zavaró/csúnya.. de nekem elég annyi hogy magamnak nem vagyok olyan mint amit elvárnék. :(


Mondták már hogy ezt kinövöm, de hát nem hiszem ....nem tudom.. :/ Sok mindent ki próbáltam már, de egy se volt olyan hatékony mint amit szeretnénk. Ha már le is viszi a pattit akkor a helye sem maradjon meg.


Próbáltam már amúgy Szolit is. Ilyen Radírok olyan tonikok, miteszer eltávolítók.. fekete maszk, agyagos zöld szappan, fekete szappan.. stb stb

2017. máj. 14. 18:22
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én csak a teafaolajat használom, kb 2 hete és teljesen eltűntek a gyulladt patik. Este lefekvés előtt fültisztítóra cseppentve jól bekentem a gyulladt területet. Heti 1x pedig krémbe keverve (2 cseppet) használtam az egész arcomon! Nekem 2 féle van, az egyik Aromaxos zöld címkés (5 ml kb 1000 Ft), a másik pedig a sárga címkés Tebamol (10 ml 1200 Ft). Mindkettőt gyógyszertárban vettem, és ugyanaz a hatásuk.
2017. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!