Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növeszthetném meg a...

Hogyan növeszthetném meg a hajamat viszonylag "gyorsan"?

Figyelt kérdés

Jelenleg a hátam közepéig ér, de szeretném ha körülbelül derékig megtudnám növeszteni. Tehát kb olyan 10 centit szeretném növeszteni még. Tudom, ez nem megy egyik pillanatról a másikra, meg hátrány (szerintem), hogy festetve is van, de én ettől függetlenül szeretném megpróbálni a növesztést.

Tudnátok valami praktikát mondani, ami viszonylag gyorsan használ?


2017. máj. 19. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb, mint egy év alatt nőtt 20 centit. Más okok miatt szedek szelént, szerintem ez indította be ennyire.
2017. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Magic hair. Drága, tudom, de nekem 1 havi adag jelentősen változtatott a hajam hosszán (5 cm minimum), a sampon balzsammal pedig még jobb eredményt hozott. Körülbelül 1/4 flakon elhasználása után az addig mindig szétálló, száraz, kócos hajam fényes lett, sima és könnyen kezelhető. Az ára, mint mondtam sok, sajnos azóta nem is tudtam újra venni, de tényleg csak ajánlani tudom.
2017. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


#2 lehet, hogy kipróbálom.

2017. máj. 19. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó már nem azért de ugye te sem gondolod komolyan, hogy azt próbálod elhitetni h a hajad 5 centit nőtt egy hónap alatt....:D Fizikailag lehetetlenség, 1,5-2 centi a maximum.

Kérdező: sajnos semmivel nem lehet felgyorsítani a növekedést, ne dőlj be a több tízezer forintos

kapszuláknak. Rendesen ápold a hajad, ne használj hajvasalót meg hajszárító. A töredezést kell megelőzni hogy minél hamarabb elérd a kívánt hajhosszt.

2017. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4.! Lehet, hogy igazad van, nem értek hozzá, abban viszont biztos vagyok, hogy jelentősen megváltozott a hajam. Hagyjuk a centit (elnézést kedves kérdező, becslésekben gyenge vagyok). A hajam a lapockám közepéig ért kicsivel, most (lemértem :D) 1 cm-rel alatta van. Magáról a márkáról pedig annyit, hogy én is szkeptikus voltam. Ráadásul sajnos egyénfüggő a hatása, mivel egy rokonomnak semmit nem használt, ráadásul a feje is fájt tőle. Én azok közé tartozom, akik elégedettek vele. Sok házi praktikát kipróbáltam már, mint a ricinus olaj, de semmivel nem értem el különösebb változást. A Magic hair és a Rusk hajtermékekkel viszont igen. De ezt sajnos mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia. Én csak tanácsot adtam.
2017. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magát a növekedést gyorsítani nem nagyon tudod, a ricinusolajos pakolás valamennyit segít rajta, de akkor sem fog havonta 5 centiket nőni.

Viszont fontosabb a megfelelő hajápolás, ugyanis ha nem figyelsz rá oda, akkor töredezni fog a vége, és akkor hiába nő a töve, a letört végek miatt nem lesz hosszabb.

Ezért ajánlatos az argánolaj és a szűz kókuszolaj rendszeres használata, pakolásként hajmosás előtt, és kis mennyiségben mosás után, vagy 2 mosás között, ilyenkor nem kell kimosni.

Plusz a megfelelő hajápolók használata: lehetőleg natúr, szilikon, parabén és SLS mentes samponok és balzsamok.

Hajlakk, hajhab elhagyása, hajszárító minimális használata, megfelelő fésű (pl. vaddisznósörte hajkefe, vagy Tangle Teezer), és az óvatos fésülés. Szoros gumizás kerülése, éjjelre lazán befont hajjal aludni.


Soknak tűnik,amit írtam, de hidd el, hosszú távon a hajad meghálálja. Én is festem a hajam, ennek ellenére mégis mióta ezeket betartom, a lapockáig érő hajamból pár év alatt dús, fényes egészséges derékig érő hajzuhatag lett, amit sokan dicsérnek.

2017. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem havi 1,5 centit nő kb a hajam, ennél gyorsabb sosem volt. Lassabb viszont igen. Amivel fel tudtam valamivel gyorsítani:

-Sörélesztőt szedek, ez nem növeszti, de táplálja a hajat, kevésbé töredezik, így nem törik le az a rész, amit nőtt, és később kell fodrászhoz mennem. Most hirtelen nem tudom, mennyibe kerül, de nem olyan drága.


-Egyszer szedtem 3 hónapos hairclinic kapszulát, na az nekem nagyon beindította, mindenki szerint látványos volt.


Na, nekem ezeken kívül megmondom őszintén sem a ricinusolaj nem használt (ráadásul macerás is), sem a DM-es kapszula, de ez az egy héten keresztül fejmasszírozás sem, amit annyira ajánlgatnak.

2017. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Mindenképpen kifogom egyiket próbálni

Ment a zöld mindenkinek :-)

2017. máj. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!