Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lánynak balayage...

Bánki Ani kérdése:

15 éves lánynak balayage ombre hajfestés és műköröm?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Bayalage Ombre -> Igen lehet végül is.. De a műköröm kicsit sok még ilyen fiatalon..
2017. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elnézést Balayage :)
2017. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsi műkörömre gondoltam de akkor várok még vele :D
2017. máj. 20. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt zselés 15 évesen, de nem nagyon hosszú. Később kb 17 évesen csináltattam hosszabbat, de meg is bántam azóta se volt. A medicinlabda tesin eltalálta nem letört hanem meghajlott és a saját körmöm szakadt bele egészen a saját körmöm közepe tályán.
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12 egy tucat, a kamaszok fele így néz ki.

Ha erős körmeid vannak akkor növeszd meg őket egy picit és csináltass gél lakkot, szép (amennyiben nem valami giccstengert csináltatsz) és tartós, plusz olcsóbb mint az épített köröm.

2017. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg diszkrét, addig mehet.

Egy balayage ombre is lehet ízléses, szép, nem kirívó egy 15 éves lánynak.


Emlékszem nekem 8.-os ballagásomra volt először zselés körmöm, és onnantól csináltattam, évekig.

Nekem hasznomra vált, leszoktam a körömrágásról:D


Kérdező, szerintem egy finom, elegáns pl. francia manikűr vagy szolid szín/minta jó lehet:)

2017. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A haj mehet szerintem, ha izlesesen normalis fodrasz csinalja es nem otthon benazol vele es lesz belole egy igenytelen valami. Mukorommel meg varj szerintem. Csinaltass gellakkot. Azert a mukorom nem valo meg tesi orara meg ilyen helyekre, mert bepisilsz a fajdalomtol, ha letorik vagy eltalaja a labda vagy akarmi.
2017. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!