Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 színű szőke hajat mivel...

3 színű szőke hajat mivel tudom egységesíteni?

Figyelt kérdés

Tehát a hajam 3 féle szőke egyik sávban platina szinte fehér a frissen festett pedig egy normális hamvas szőke legalul pedig sötétebb szőke.

Igazából csak az a fehér rész üt el nagyon plusz hamvasítani se tudom a hajam mert a fehéret megfogja lilára de a töve meg sárgás marad.

Arra gondoltam hogy a castinge creme glossal próbálkoznék mivel az egy szinező így annyira nem viselné meg a hajam mintha rámennnék rendes festékkel. És nyilván egy sötétebb szőkét választanék hogy a fehér eltűnjön.

Szerintetek?? Vagy ha tudtok jobbat segítsetek.



#szőke #sárga #castinge creme gloss
2017. máj. 21. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszőkíteném a tövét 6%-os szőkìtővel. A kövi világosabbat 3%-kal. A végét viszont natúr 10-11-es szìnnel visszapigmentálnám. Mikor megvan ez a három szín,utána egyesìteném a kívánt színnel.

Menj fodrászhoz.

2017. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😅😅 igen köszi, én is afelé tendálok.
2017. máj. 21. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az egèszet le kène szivatni 12-es oxival egysèges világos szőkère, maj befesteni valami jó színre
2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szőke hajat leszivatni 12%-os oxival aztán befesteni?? Hát ezek után biztos nem lenne gondom a hajfestéssel.
2017. máj. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!