Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket használtatok hajatokra?

Miket használtatok hajatokra?

Figyelt kérdés
Feltudnátok sorolni az összeset? Nagyon megköszönném.
2017. máj. 23. 01:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*használtok
2017. máj. 23. 01:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajkefe.
2017. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Sampon (Avon), hajkefe, hajcsat


Sosem használok hajszáritót

2017. máj. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Syoss samon,matrix olaj,olasz hajpakolás,syoss hővédő
2017. máj. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gliss kur sampon, balzsam, spray, Garnier hajmaszk, Loreal hajolaj, Balea hajápolótej, schwarzkopf hővédő. Ezeket használom jelenleg. Régebben a fél drogériát kipróbáltam, de nekem ezek jöttek be. Persze nem használom mindegyiket egyszerre, vegyesen használom őket.
2017. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Wella sampon-balzsam-hajpakolás.

Hajvégápoló.

2017. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 5féle sampon felváltva.Balea Hajszínvédő kúra, hajszínvédő balzsam, Bánfi hajszesz, Ricinusolaj, LAB35 hajvégápoló, néha kallos hajegyenesítő balzsam, Kallos hővédő és hajegyenesítő spray, Kallos probotox hajpakolás, Balea barackos hajbanmaradó balzsam, balea hajvégápoló hirtelen ennyi jutott eszembe, de persze ezeket nem egyszerre :D
2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Samponból kb mindent próbáltam zsíros hajra, persze nem segít semmi. Talán a wu2 és a Bojtorján samponok hoztak minimális változást. Jelenleg az utóbbit használom.

Inecto kondícionálót használok, imádom.

Balzsamból most épp Garnier argánolajas van.

Hajvégápolónak argánolajat használok.

Hajszárítót csak télen használok, vasalóból kerámiabevonatos van, a hajkefém fából van.

2017. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Húha akkor ezek szerint tényleg én hanyagolom el a hajam.....

Én régen csak megmostam 3 naponta azt annyi+félévente befestettem: azt kicsit kiszárítja(nem zsírosodik annyira) meg ad neki egy kis fényt.

Először mondták a fodrászatnál, hogy ha vasalom a hajam, akkor használjak balzsamot, mondom oké használtam. Aztán következő alkalommal, hogy használjak hővédő sprét is, azt is használok. Most meg már azt mondják, hogy néha használhatnék hajolajat meg hajvégápolót is.... Azt hittem csak marketing fogás az egész....

Köszönöm a válaszokat egyébként!

2017. máj. 23. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok , nekem gyorsan zsírosodó, száraz, töredezett, göndör, festett , vasalt hajam van azért használok annyi szart :D

egyébként ha jól állapotban van a hajad, szerintem elég ha van egy nagyon jól bevált samponod és egy balzsamod amit mondjuk hetente használsz :)

2017. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!