Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet körfésűvel olyan...

Hogy lehet körfésűvel olyan hatást elérni hogy olyan legyen mint hogy ha ki lenne vasalva? úgy értem hogy milyen technikával lehet kifújni hajszáritóval.

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
sok videót láttam de mindenki másképp csinálja egyébként fiú vagyok csak nem tudom hogy vizesen jobb e csinálni vagy szárazon.
2017. máj. 23. 12:16
 2/3 anonim ***** válasza:
vizesen, már úgy szárítod meg, hogy közben fésülöd és húzod a fésűt a hajszárítóval. Valahogy így https://www.youtube.com/watch?v=ZWPmXSoAl8s
2017. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig a videótól jobban senki nem fogja tudni elmagyarázni. Egyébként nem vizes hajon de nem is csont száraz hajjal kell. Jól meg kell törölni aztán tegyél rá egy pici hajhabot kicsit szárítsd meg de maradjon kicsit nedves aztán formázd amig meg nem szárad.
2017. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!