Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogyha az osztálytá...

Mit tegyek hogyha az osztálytársaim leakarják vágni a hajamat?

Figyelt kérdés

A hajam kb a fenekemig ér és ölni tudnék ha valaki levágná(rövidre

).Tudom hogy ez egy viccnek hangzik de az osztálytársaim már hetek óta azzal piszkálnak hogy ,,miért nem vágod le a hajadat és adod el" ami elég idegesitő mert én szeretem a hosszú hajat. Ma pedig már azzal ,,fenyegettek" hogy lefogják vágni az osztálykiránduláson bubira, ami szintén csak egy viccnek hangzik de én nagyon parázok tőle mert ismerem őket és tudom hogy megtennék.


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2017. máj. 23. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Először is mennyi idős vagy?

Szólj tanárnak mindenféle képen.

Amúgy meg simán szólj vissza, hogy "aha, én meg megszabadítalak a 2 lábad között logó aranyostól" vedd meg magad, szólj vissza bátran 😉

2017. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Védd* (javít teló)
2017. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

13 éves lány vagyok :)

és amúgy a lányok szokták ezt mondani az osztályomban

2017. máj. 23. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ahhh, Bocsi nem tudom miert hittem, azt hogy fiúk 😁 akkor is ez a variáció, de természetesen más szöveggel. Pl mi van talán irigyled? Ha megteszed,akkor a TE hajad még olyan hosszú sem lesz mint most, miert kitépem az összeset. Haha
2017. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
amikor az én hajamat akarta tanórán levágni az osztálytársam megfogtam egy széket és idegből neki vágtam. azóta nem próbálkozott ilyennel
2017. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%
#4 válaszoló, fúú micsoda tanácsaid vannak, ha találkoznék veled, legszívesebben kitépném a hajad! Csak hogy érezd, milyen!
2017. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a vége?
2017. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!