Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 nappal a kozmetikai kezelés...

2 nappal a kozmetikai kezelés után mehetek szoliba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kozmetikusnál arctisztításon, "nyomkodáson". Nagy hegek nincsenek az arcomon, inkább csak mitesszer miatti pirosságok. Elmehetek így vagy csak rosszabbat tennék az arcommal?

2017. máj. 23. 19:41
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
28%

Nem.

Egyébként érdekes vagy te, elmész tönkretenni a bőröd a szolival, aztán fizetsz a kozmetikusnak, hogy helyrehozza. Ez így ebben a formában full pénzpocsékolás :D

2017. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért ez így erős túlzás. Még nem voltam szoliban, so kicsit mellélőttél. Másrészt amúgy sem a szoláriumtól lesz pattanásos/mitesszeres az ember bőre..
2017. máj. 24. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eltelt 48 óra, akkor szerintem elmehetsz. Max 6 percre menj és ne legyen rajtad smink.
2017. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!