Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek valamilyen gyors...

Ismertek valamilyen gyors módszert a göndör babahajszálak ellen?

Figyelt kérdés
Viszonylag egyenes,derékig érő,barna hajam van.Nagyon szeretem,és sokan is dícsérik,hogy milyen szép egészséges satöbbi. Nekem azonban alaposan meggyűlik a bajom a göndör babahajszálaimmal. Hiába tűröm el őket a fülem mögé (nem elég hosszúak ahhoz,hogy hozzákössem a copfomhoz őket) mindig előre "ugranak" és borzasztóan idegesítenek,illetve teljesen úgy nézek ki miattuk,mintha két hete nem fésülködtem volna...Ha kivasalom a hajam,az általában segít,de nem nagyon szeretném roncsolni. Tudtok esetleg valamilyen (házi) "praktikát" amivel javítani tudok a helyzeten?Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hajlakk. Ha nem marad ott akkor hajlakk plusz csat.
2017. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Biapernys ***** válasza:
Ez olyan mintha én írtam volna! Nekem is egyenes a hajam és göndör babahajaim vannak :(
2017. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül..-egyébként köszönöm első válaszoló a tanácsot,sajnos már próbáltam,de semmit nem segít. :(
2017. máj. 24. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
És waxot próbáltál már? (első voltam)
2017. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam,eléggé hosszú hajam van,és így nem igazán ajánlatos waxot használnom. :|
2017. máj. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!