Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés után...

Tartós hajegyenesítés után mivel mossam a hajam?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy veszek Brasil Cacau keratinos sampont és azzal mosom. Szerintetek jó?

2017. máj. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az mindenképp jó. Bár amikor nekem volt tartós hajegyenesítésem, akkor sima samponnal mostam (garnier fructis volt talán) és ugyanúgy egyenes maradt pedig elég göndör hajam van. Mondjuk lehet, hogy azért nem változott tőle semmi, mert akkor vállig ért a hajam, most nem biztos, hogy ugyanígy lenne a derékig érő hajammal :D
2017. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D és abszolut nem kellett vasalnod?
2017. máj. 25. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapig elő sem vettem a hajvasalót. Utána viszont már voltak benne itt-ott göndörebb tincsek, és fokozatosan visszaállt.
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!