Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a szolizás? Mennyire...

Milyen a szolizás? Mennyire hatásos? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés

Nos, sose próbáltam még a szolit, kissé tájékozatlan vagyok e téren, a barátaim közt sincs olyan, akitől érdeklődhetnék.

Hányszor kell eljárni ahhoz, hogy egy kicsit legyen színem? Nem akarok nagyon barna lenni, egy kicsivel barnulnék csak. Hány perc az optimális, illetve mennyibe kerül?

Meddig kell járni a tartós színért?



2017. máj. 27. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik börtipusba tartozol? Könnyen felégsz? Hamar barnulsz..? F

Érzékeny ,fehèr a bőröd vagy sötétebb?

Heti 2x elég egyébként,de ha már elérted a kívánt szint eleg egyszer,foleg,ha bronzosito szolikremet is hasznalsz melle.

Az ár az változó. Van ahol 60.-/perc de van olyan hely is,ahol 120.-/perc.

2017. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fehér a bőröm, olyan átlagos. Nem vagyok égős típus, de barnulni se hamar barnulok, max a kezemen. A lábam kifejezetten fehérebb.
2017. máj. 27. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr kipróbálod az 5 perceset, utána majd ugyis tudni fogod, hogy mennyire égett le. Ha egyáltalán semmit nem éreztél, akkor fokozatosan növelheted (max 15p, van aki többet is, de nem ajánlom, mert csúnyán barnulhatsz meg)

Sminket, meg stb-t le kell mosni előtte.

Parfümöt, meg amit ráfujsz, ne használd azon a napon.

aztán min 2 napot pihentetni kell a bőröt...

2017. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszerűen nem értem ezt a problémakört. Elég magasan jár már a Nap így a nyárhoz közeledve, ha kimész a kertbe/utcára, 5 perc alatt olyan színed lesz, hogy csak na. Elszórakozhatsz vele, hogy csak egy kicsit szolizod le magad, csak mire a szoliból az utcán hazaérsz, olyan leszel, mint a fényképnegatív.
2017. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!