Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akiknek szőrös a...

Lányok akiknek szőrös a mellbimbótok és körülötte, ti mit csináltok a szőrrel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és sok sötét és sűrű ott a szőr. Én eddig feleslegesnek gondoltam ott leszedni, de vajon van értelme leszedjem, ha igen akor mivel a legjobb.

2017. máj. 29. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kiszedem azt a párat szemöldökcsipesszel
2017. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
40%

Azert "valaszolok" hogy kesobb megtudjam nezni jott e mar valasz:)

Engem is erdekelne


Bocsii

2017. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nekem nem egy pár szálról van szó.
2017. máj. 29. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiszedem szemöldök csipesszel.

Nekem a hasam is szőrös egy vonalban. :(

2017. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
szedegesd ki, tök mind1 h mivel, gyanta is jó
2017. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én kisollóval vágom le, a csipesztől sajnos benőttek. Bár nekem csak pár szál szokott nőni.
2017. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én cukorgyantàval szoktam leszedni a mellbimbó környêkéről és a hasamról is a sötétebb szőröket.
2017. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha a bimbód szőrös ott nagy gondok vannak. Körülötte normális a szőrösödés. Szedd ki csipesszel vagy gyantázd le. Én is csak kihúzgálom a szálakat és kész.


Ha nem zavar akkor nem kell hozzányúlni. De a helyedben elugranék egy nőgyógyászhoz és nézetnék egy hormonszintet, mert egy nő mellein ritkán nő sűrű és sötét szőr.

2017. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sok van,de én leborotváltam.
2017. máj. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én kiszőkíteném. Nekem minden szőröm, hajam, szemöldököm sötétbarna, a bőröm pedig fehér, így a mellkasomon, karjaimon, hasamon lévő kisebb szőrök, "pihék" is látszódnak. Úgyhogy most én is azon gondolkozom, hogy ezeket kiszőkítem, leszedni nem szeretném mert akkor ennyiből már tetőtől talpig szőrteleníthetném magamat és kb. ebből állna az egész életem. Nekem van néhány erősebb szőrszál is a mellbimbóm körül, azokat én is szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni.
2017. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!