Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattog ki az arcom...

Miért pattog ki az arcom epilálás után? Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Sajnos szőrös típus vagyok, és az arcomon is vannak erősebb sötétebb szőrszálak oldalt. Ezeket eltávolítom csipesszel, de elég gyorsan nő...

A bajszom szintén hasonló sajnos, bár nem erős szálú de sötét.

Ajándékba kaptam egy Bra.un arctisztító egyben epiláló gépet is, használnám is, de azt tapasztaltam néha, hogy epilálás után 1 nappal kipattog a bőröm ahol használtam. Ilyen kis hólyagos valamik lesznek, olyan mint a pattanás, de nem az. Gennyes fehér valamiket lehet kinyomni belőle. Mitől van ez, és mit lehet csinálni ellene?


Köszi!


2017. máj. 30. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj más szőrtelenítési módszert.

Pl. hideggyanta csíkok arcra. Én bajuszra használom.

Szerintem sokkal gyorsabb, mint az epilálás, talán ezért kíméletesebb. Csak egy mozdulat és kész.

2017. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az xepil hideg csíkjait már használtam, de oldalt az erősebbeket nem szedte ki. Lehet hogy ez a márka nem jó?
2017. máj. 30. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nekem sem jó. Szerintem a nem erőseket sem szedi ki szépen. Én Veet-et használok, az vált be nekem.
2017. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!