Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lenne ha festett világosbar...

Mi lenne ha festett világosbarna/sötétszőke hajamra vennék pirosas vörös hajszínezőt (ilyen féltartós) azért hogy lekopjon és rózsaszínű legyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek működhet?Egy barátnőmön láttam hogy vörös ombre haja volt és amikor kopott rózsaszín lett.

2017. jún. 3. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Hát attol is függ mennyire fogja Be a hajadat én inkább fodrásznál konzultálnák
2017. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia..nekem is volt színes hajam én is itthon festettem és amikor kezdett ki kopni akkor nagyon csúnya lett tehát szerintem menj fodrászhoz
2017. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha rózsaszínt akarsz akkor olyan színt vegyél szerintem megvalósítható ha magadnak fested az is jó csak olyat használj ami 1-2 hónapig tart a hajadban ilyen pl:Loreal Colorista haszínező. Ebből a fajtából sok szín van és biztos megtalálod azt amit keresel
2017. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!