Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásos a Solutio...

Mennyire hatásos a Solutio Antisudorica nevű izzadásgátló?

Figyelt kérdés

Eléggé izzadós lettem az elmúlt másfél évben, és mostmár kezd nagyon idegesíteni, mert nem nagyon tudok színes dolgokat hordani (például szürkét abszolút nem, pedig nagyon szeretem).

Utánaolvastam és nagyon sokan ajánlották ezt a szert.

De nem tudom, hogy mennyire egészséges a használata, hiszen az izzadás szükséges ahhoz, hogy méregtelenítsünk

Ugyanakkor intenzív mozgáskor is hatásos? Ha mondjuk sportolok, és aközben rengeteget izzadok, akkor képes azt is megszüntetni?

Nagyon várom a válaszokat, és remélem hasznosak lesznek.:)



2017. jún. 4. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rengeteg vélemény van.

Saját tapasztalatom pedig az hogy hatásos az tuti.

Én először 3 naponta használtam éjszakára és nagyon viszketettem tőle de aznap nem izadtam de másnap már igen ezért hogy hatásosabb legyen egymás után 2 éjszaka használtam és úgy kimarta a hónaljam hogy fwlemelt kézzel tudtam csak létezni dolgozni se tudtam menni ez nagyon elvette a kedvem így a 3 napos kenegetéshez sem tértem vissza. De ez csak az én nyomi bőröm miatt van mert pl barátnőm is naponta használta es még csak nem is viszketett. Próbáld ki sokat nem veszítesz párszáz ft.

2017. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hatásos!!! Nemhiába a legtöbb hozzászolás is ezt mutatja. Énis használom.és teljesen megszűnteti pár nap használat után tökéletes.söt tegnap pl a homlokomat kentem be vele mert ebbeb a höségben nagy cseppekben izzad az a terület. Ma reggel lemostam és a 30 valahány fokokban 1csepp(szószerint annyi) se volt a homlokom.még csak fényleni se fénylett.

Viszont az átka, h ha valahol elzárod az izzadást akkor másik területen,jobban izzadsz majd. Mint nálam. A homlokom már nemizadt, de a hátamrol szakadt a viz!!

2017. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!