Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantával is egy hét után...

FireSoul kérdése:

Gyantával is egy hét után visszanő a karomon a szőr. Másoknál is így van?

Figyelt kérdés
Végre elszántam magam, hogy menjek kozmetikushoz legyantázni a kezem. Mindenhol azt írták, hogy 2-3hétig sima lesz s nem fog borostásodni. Hát nekem 1 hét után szúrósan kezdett visszanőni és nagyon zavar. Egyszerűen nem hagyom, hogy a barátom végigsimítsa a karom. Mit csináljak? Lehet ez ellen tenni valamit? Mert szőrösen sem akarom hagyni.

2017. jún. 5. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika :)
2017. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Idővel ritkul. Én intim "gyantára" jártam, egy hét után már látszott a szőrzet, bár jóval világosabb volt, mint egyébként (szőke/fehér). Egyáltalán nem "szúrt", inkább "pihésen" nőtt. 3-4 hét után újra lehetett menni. Most lézeres kezelésre járok (1x voltam eddig:D).
2017. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen gyorsan nő, ezért borotválom inkább
2017. jún. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt.

Én is inkább borotválom. Igaz ezt is naponta kell, de legalább nem fáj és nem kell fizetnem érte a kozmetikusnak. Egyszer itthon is próbáltam és letéptem a bőröm, persze a szőr nem jött le vele...

Genetika.

2017. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De borotvával csak erősödik, nem?
2017. jún. 6. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is erős,ezért annyira nem izgat, hogy erősödik vagy sem, így is, úgy is borotválom.
2017. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
?ennyi időnként szoktad borotválni?
2017. jún. 7. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden második, esetleg 3. napon
2017. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!