Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a hajfestésről?

Mit gondoltok a hajfestésről?

Figyelt kérdés

Be fogom festeni a hajam ilyen szürkés szőkére (vagy mi a neve). Mondták h ez b*zis stb, engem nem érdekel, főleg h olyan mondta akitől hányok ha ránézek.

Fiú vagyok amúgy nem vagyok meleg, csak szeretnék olyan (vagy hasonló) hajat mint XY-nak, akinek a nevét inkább nem írom le mert az irigyek rá is azt mondják, hogy meleg...



2017. jún. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Es ha en azt mondom, hogy nekem nem tetszik, akkor elallsz a tervedtol es nem fested be? Pedig egy vadidegen vagyok, miert ram hallgatnal? Amugy meg lehet, hogy tolem is hanysz, akkor meg miert erdekel a velemenyem?
2017. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Nem azért, mert b_uzis. Lányokon sem tetszik ez a szín.

De ha neked tetszik, próbáld ki. Én is kipróbáltam nagyon sokféle hajszínt, amíg fiatalabb voltam. Volt, ami nem tetszett és pár hét múlva visszafestettem :) Szóval olyan nagy kárt nem tudsz okozni. Ha tetszik, akkor örülj neki. Ha nem tetszik, akkor meg átfesteted másmilyenre.

2017. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezüstnek hívják. Amúgy teljesen logikátlan vagy. Ha azt mondanám, hogy nem tetszik, rám is azt mondanád, hogy "irigy" vagyok. Mire is?
2017. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és festem a hajam.

nekem se tetszik az a szín senkin, de ha neked az tetszik akkor csináld.

2017. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

#1: Csak érdekelt mások véleménye, akik nem ismernek. Attól még, hogy másnak nem tetszik még kipróbálom. Egyébként azzal a "akitől hányok" azzal arra céloztam, hogy pont az olyanok mondják, hogy b.

zis akik régen néztek tükörbe.

#2: Nekem tetszik ez a szín. Lehet ha nő, lekopik vagy levágom utána be sem festem.

#3: Mondhatod, hogy nem tetszik. Megértem. Nekem sem tetszik minden de nem mondok róla rosszat (tudom h te nem mondtál). Az irigyet meg nem magamra értettem, hanem XY-ra akiről vannak akik csúnyákat írnak az interneten, pedig nem ismerik (m1 ebbe nem akarok belemnni).

4#: Igazából nekem sem mindenkin, de szerintem van akinek jól áll.

2017. jún. 7. 21:36
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sztill, csinald :D
2017. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!