Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lenne ha 1 évig kontyba...

Mi lenne ha 1 évig kontyba lenne a hajam? Megnőne? Milyen lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ez alatt az 1 év alatt nem kéne hajat mosni(mondjuk ápolt és tiszta lenne), és a hajvágást is félre kéne tenni.

vállig érő, kicsit hullámos, nem festett fekete hajam van.


16/l



2017. jún. 10. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig oké hogy kontyba van nem érik külső hatások mint a ruhán való súrlódás napfény stb ezáltal nem törik a hajad igy megtud nőni.

De ez is amugy annyira minimális.

De az hogy egy évig ne moss hajat azt nem értem ráadásul az hogy lehet ápolt éa tiszta-mint irod-. Felesleges kontyba hordani kb 30%-ot javithatsz vele a hajadon de ettől maga a növés nem gyorsul ugyanolyan fa szság mint amikor valaki azthiszi hogy a póthajtól nől a hajunk mert húzza a súlya??!?! WTF?!?

Szedjél hajvitamint dmbe 900 használj ricinus és kokusz olajat plusz hajnövesutő tonikot. De ez hülyeség amit te akarsz.

2017. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is van hogy egy hétig minimum nem mosok hajat, és kontyban hordom, úgy nem látszik, hogy csupa zsír, de egy év az sok.

Imádom ezt a kérdést különben, nagyon átérzem :DDD

2017. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Legfőképpen a hajam állapotát szeretném megőrizni, mivel ma vágattam le, ezért úgy gondoltam a külső hajápolás mellett belsőleg is óvnom kellene(jó ez inkább külső hajápolás). Természetesen szedek hajvitamint(2 félét is), de tudom hogy sok lány küzd a hajtöredezéssel, és ha állandóan leengedném akkor előbb utóbb megint töredezetté válna. Egyébként minimum mellemig szeretném megnöveszteni, és sajnos nagyon hamar zsírosodik, és ez is közrejátszik hogy leengedve nem szeretem hordani.
2017. jún. 10. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Rimoczi Zsofi hajapolasat olvasd el, ha mar ennyire nem szeretnel hajat mosnixddd
2017. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem :)
2017. jún. 15. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Es mi a velemenyed? Szerintem probald ki, uygis itt a nyar, nincs suli stb
2017. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert elvileg tényleg csak sima vízzel mossa, meg szódabikarbónával. Nagyon szép a haja, csak nem tudom hogy neki mitől lett ilyen vékony szálú, mert én nem akarok ilyet.
2017. jún. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!