Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi, gyulladt pattanásokra...

Kicsi, gyulladt pattanásokra jó a teafaolaj?

Figyelt kérdés
Elsősorban egyéni tapasztalatok érdekelnének. Tudom, hogy az internet tele van teafaolajról szóló cikkekkel, viszont most nem feltétlen az érdekelne :) De ha valakinek van valami más tippje pattikra azt is megköszönném. Igazából eddig még nem volt a pattanásokkal nagy problémám, hiszen nem voltak, de az utóbbi pár hétben kijött rajtam néhány, és nem vagyok valami tájékozott, hogy milyen CÉLZOTT megoldások vannak rá. Ezalatt azt értem, hogy olyan készítmény amit konkrétan a pattanásokra kell felvinni. Persze utánanézek más fórumon is, illetve tervezek elmenni bőrgyógyászhoz, de azért gondoltam itt is megpróbálom.

2017. jún. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A teafaolj jó a pattanásokra. Ajánlanám a Greposept szprét, ami a teafaolaj és a grepmagolaj van keverve.
2017. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem szárítja ki teljesen a bőröm? Ettől félek, mert alapvetően nem olajos, hanem száraz az arcom
2017. jún. 10. 21:24
 3/4 Metionin ***** válasza:
Igen, csak mindig hígítva használd.
2017. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább valami szalicilsavas szérumot ajánlok, a teafa jó, de eltömíti a pórusokat töményen és olajos lesz a bőröd


Emellett fontos a helyes arcápolás

Tisztítás megfelelő szappannal v lemosóval

( hetente 1-2 alkalommal bőrradír)

Tonik

Szérum

(Pórusösszehúzó)

Arckrém / estére éjszakai krém


Illetve hetente egyszer arcmaszk

2017. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!