Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Győrben lehet valahol Tangle...

Győrben lehet valahol Tangle Teezer fésűt venni?

Figyelt kérdés
Az a bajom a neten rendeléssel hogy 1. egy ezrest rádob az árára és 2. sok helyen csak futárral lehet rendelni viszont nincs aki átvegye.
2017. jún. 11. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebayről vettem 300 forintért
2017. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Müllerben nézted már?
2017. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha copy is jó, ami jól működik, akkor rendelj ebayről 3-500 Ft-ért szállítással együtt.

Ha eredetit szeretnél, akkor keress Avon-tanácsadónőt a közeledben, ő nem fog felszámítani pluszdíjat, ha személyesen veszed át, és ha jól tudom, az Avon árul Tangle Teezert (vagy legalábbis régebben igen). Ill. Müllerben szoktak lenni, az nem tudom, hogy Győrben van-e.

2017. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Müllerben megnézem köszi meg van egy AVON bolt, ott is.

Nekem is van ebay-es 300 forintos, a fodrászom az eredetit használja, a kettőnek semmi köze egymáshoz minőségben.

2017. jún. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!