Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányoktól ill kozmetikusoktol...

Lányoktól ill kozmetikusoktol kérdezném aki Budapesti. Ki vállal intim gyantázást ffinak?

Figyelt kérdés

Én 36 éves ffi vagyok.

Volt egy barátnőm aki régebben gyantazott honalj es intim (fenék belseje és gát zacsiig) területén. De mióta külön vagyok nem találok megfelelő aki legyantazna.

Akit hívtam vagy néztem neten az mind lányokat vállal.

Tudtok valakit ajánlani Budapesten?


2017. jún. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés. Ilyen gyors kozmetikában kérdeztél már rá? pl biohair vagy skintim?


Ezen kívül meg csak azt tudom javasolni, hogy minden létező kozmetikát kérdezz meg, hátha bevállal valamelyik.

2017. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Google t megnéztem de vagy nagyon messze van vagy más nem vállalják
2017. jún. 11. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Diszkriminacio
2022. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!