Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a maiviszony...

Mi a véleményetek a maiviszonylatban a szőke fréfi hosszú hajról?

Figyelt kérdés
Szőke srác vagyok 19 éves jelenleg oldal felnyírt teteje hosszabb (minden 2. embernek ilyen van) hajal és az egész megnövesztésén gondolkozok ilyen Chris Hemsworth (Thor) méretig.Mi a véleményetek róla mai viszonylatban mennyire jön be a nőknek és szerintetek mennyi idő lenne megnöveszteni akkorára ? Valamint Szőkés arcszörzetem van lehet azt is hozzánöveszteném akkor már... Együttes vélemény?
2017. jún. 14. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a hosszúhajú palik. :D A szőke hajat különösen szeretem. Szerintem jó lenne és nem annyira tucat mint a mostani hajak, bár ez függ az arcodtól is, hogy mennyire illene hozzá.

21/L

2017. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!