Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrösebb fiúk ti lent hogy...

Szőrösebb fiúk ti lent hogy szőrtelenítettek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy fenék, comb has elég szőrös nálam, de szeretném teljesen leszedni lent a szőrt, ti ezt hogy csináljátok?

Csak abban foltban, vagy mentek tovább is?

Esetlen elvékonyítjátok?

16F



2017. jún. 14. 17:37
 1/9 anonim válasza:
hajvago geppel levagom
2017. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De pontosan mit vágsz le hajnyíróval?

A combon is, hason is feneken is vagy csak ott. De a hajnyíró sem teljesen csupaszra vágja.

2017. jún. 14. 19:08
 3/9 anonim válasza:

nekem elektromos borotvám van hozzá trimmelő készlettel 0-7 mm ig lehet vágni.

Braun S3 nagyon adja.

Nem értem, hogy a fenékkel mit akasz csinálni. Férfiaknak szőrös. Nincs ezzel gond. Azokat szokta zavarni akik még fiatalok 14-19 éves korocsoport kb. Persze a "főnök gyantáztat"

2017. jún. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2017. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
0%

És sose voltam se buzeráns se metroszexuális, szóval meghagytam. És nini. a nők értékelik.

Ugyanis a férfi az SZŐRÖS!

A varangy meg csupasz.

2017. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A férfi nem feltétlen szőrös, ugyanis nem te vagy az etalon és a minta férfivilágban, kedves előttem szóló. Ám ha még úgy lenne is, hogy te lennél az első számú és követendő minta, hogyan tudatnám ezt a hormonháztartásommal, ami nem csinált nekem szőrös mellkast és burjánzó dzsungelt a seggemre?! És ha így alakult, varangynak érezzem magam??

A kérdezőnek pedig - éppen ezért - inkább privát üzenetben próbálok segíteni.

2017. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké hogy ott szőrtelenítek, de körülötte mit csinájak a szőrrel.

Mert szerintem azhülyén nézki hogy egy foltban csupasz,körülötte meg minden szőrös. Ezért valamit kellene csinálni a körülötte lévő szőrrel is.

2017. jún. 15. 16:42
 8/9 acelsziv ***** válasza:

Mi volna ha inkább elfogadnád olyannak amilyen...

Nemcsak nevetséges ha foltokban szőrös - mintha a moly ette volna ki - na de amikor nő vissza és borostás.... Na öregem akkor megtudod hol a magyarok istene.

Amúgy elnézést akit megbántottam. Annyit akartam ezzel írni, hogy aki szőrös az szőrös aki meg nem az nem.

De szőrös embernek borotválni magát az éppolyan röhejes, mint - és erre is van példa - a szőrtelenek SZŐRBEÜLTETÉST csináltatnak pl mellkasra.

Fogadd el amid van és hozd ki belőle a legjobbat.

2017. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Már bocsi de szerintem undorító ha egy férfi mindenhol csupasz.. Szőrtelenek a kisfiúk szoktak lenni. Az rendben van ha "azon" a bizonyos intim helyen szőrtelenítesz, de máshol nem kell, tehát comb, has, fenék, szőrtelenítése felesleges.

19/L

2017. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!