Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hagyom, hogy egy gyulladt...

Ha hagyom, hogy egy gyulladt pattanás teljesen megérjen akkor ha kinyomtam hamarabb is múlik el a sebe?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 2 kis szörnyecske próbál a homlokomra nőni, de még nem érettek, az egyik majdnem. legszivesebben neki esnék de félek, hogy rontanék a helyzeten.
2017. jún. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, pont hogy a nagyobb pattanások hagynak nagyobb hegeket.
2017. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megvan..ilyenkor kijönnem rajtam, és ez a 2 jeleleg piros kis pukli az egyikenmár kezd látszódni a fehér hegye. Korábban már ilyenkor neki estem az ilyeneknek és azoknak is megvan a hegük rendesen..inkább barna foltok amik évek óta rajtam vannak. Szóval félek hozzá nyúlni de minnél hamarabb megakarok szabadúlni.
2017. jún. 14. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd beerni. Ha rendesen (!) érett és úgy nyomod ki akkor pár óra alatt eltunik a pukli.
2017. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most délutánra beérett :) teljesen kifehéredett míg suliba voltam, lejjebb is apadt és amikor nyomtam már nem is éreztem, hogy gyulladt lenne, most hogy kinyomtam vagy fél órája épp, hogy látszik, hogy volt ott valami. 2 napig érleltem
2017. jún. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!