Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha leakarom borotválni a felsőtestem?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, és nagyon zavar, hogy a mellkasom és a hasam is nagyon szőrös. Irritál és már kezdek undorodni tőle. Viszont látom, hogy az osztálytársaim legnagyobb része meghagyja, mert úgy "helyes".

Ráadásul félek, hogy ez kb olyan, mintha a lábaimat borotválnám, nem épp férfias. (Igen tudom, ez is csak sztereotípia, nagyon sok férfi borotválja a lábát, ebbe nem akarok belemenni.)



2017. jún. 15. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, csak értelmetlen divat.
2017. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugotan szedd le. Én gyantáztatom, mert én is utálom magamon.

Nekem azt mondták hogy így is férfias vagyok.

2017. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
"nagyon sok férfi borotválja a lábát" azért ez erős túlzás
2017. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Ha neked úgy tetszik akkor csináld,te tested,csak a te döntésed mit csinálsz vele

Normálisnak viszont nem nevezném (ha már ez volt a kérdés) de nagyon nagy különcségnek se

Nekem semmi bajom a bu zikkal amíg nem az én lyukamra pályáznak :)

2017. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Most lehet le leszek pontozva,de elmondom a véleményem.Szerintem undorító,ha egy pasinak dzsumbuj van a mellkasán.Ha a lábán van,az úgy még oké...

Ha neked úgy szimpatikusabb,jobban érzed magad,akkor hajrá!Senki nem köthet bele,nincs bele szólásuk.

2017. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz vele, amit akarsz: a tiéd. Próbáld ki, jobban érzed-e magad szőrtelenül, úgyis visszanő!
2017. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyantáznod kéne, attól kicsit ritkul, és nem lesz teljes káosz később, de nem is kell teljesen csupaszon lennie majd.(nekem nem tetszik ha valaki folyamatosan borotválja) De ha téged annyira zavar,és borotválni akarod,akkor próbáld ki egyszer, visszanő hamar, és meglátod hogyan tovább.
2017. jún. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom a teljes felsőtestemet,mert engem is nagyon zavar.Ha figyeled a strandon, elég sokan csinálják,nincs ebben semmi rendkívüli.
2017. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen normális! :) Nyugodtan borotváld le ha neked úgy jobban tetszik, vagy inkább gyantáztasd mert akkor szebb lesz a végeredmény, és tartósabb is lesz. :)


Én is gyantázom, sőt én a lábamat és a karomat is, és sokkal jobb így, arról nem is beszélve, hogy a csajoknak is jobban bejön így. :)

2017. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem normális. Én szeretem a szőrt, de néha engem is zavar, és lenyírom teljesen. Utána hagyom nőni, nekem magamon az tetszik a legjobban, amikor nem tiszta dzsumbuj, de nem is teljesen csupasz, hanem a kettő közt: kevés szőrrel.

A legjobb talán, ha trimmelnéd.

2017. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!