Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajnál, hogy lehet szép...

Ombre hajnál, hogy lehet szép átmenetet készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon ombre frizurát. A párom készítené, igaz nem a szakmájában dolgozik (de fodrász), tehát nem áll messze tőle a festés, mint olyan. Hogy lehetne szép átmenetet, milyen trükkjei vannak? Köszi előre is a válaszokat!

2017. jún. 16. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a párod fodrász és nem tudja hogy kell?
2017. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem amikor a kérdésre válaszolnak. Ombrét még nem csinált... És nem most tette le a szakmáját. De festett már hajat, csak nem ombrét..
2017. jún. 16. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ombre már felejtős, de a finoman nagyolva belefésült szőkítés-világosítás (napszítta legyen), az jól néz ki.
2017. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod nyisd már meg a youtube-ot. Ezt nem lehet elmagyarázni.
2017. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ombre több órába telik mire kész lesz.

Csináljátok otthon biztos gyönyürű lesz.

Nem is értem :D Utána meg sírsz hogy még is hogy tudnád eltűntetni. Ja és ombrét még véletlenül se csináltatnék olyannak aki most kapta kézhez a papírját. Meg semmit se mert nincs gyakorlata.

2017. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Olvass. Nem most tette le a vizsgát, azaz több éve már megvan neki, néha fest hajat, és vág is, de csak hobbiból, mert nem a szakmájában dolgozik. Nem nagy kontrasztú ombrét- szeretnék, hanem természetes hatásút,amolyan balayage-t. Köszi a válaszokat!!
2017. jún. 16. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

kiválasztottad az egyik legnehezebb technikát amit egy átlag hètköznapi fodrász csinálhat. a párod otthon biztos hogy el fogja cseszni.

de ha annyira bele akartok vágni akkor youtube....

ez egyèbkènt olyan festès hogy kb fèl èvig is bírja mert ugye nem gáz ha lenő, mert nem tőnèl van....szóval igazán megèrne egy 15ezer forintot (most csak mondtam egy sacc/kb átlag árat), hogy normálisan megcsinálják, ès utánna mèg mindíg könnyeb felfrissíteni , utánna festeni otthon....de nekem mind1

2017. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass már az előző válaszolókra és keress egy jó fodrászt akinek van a neten referenciája és tud szép ombret csinálni. Az nagyon jó hogy most végzett fodrászként a párod, de sajnos a szakmában évek óta dolgozó fodrászok nagy többsége nem tud szép ombrét csinálni, úgyhogy ebből garantáltan katasztrófa lenne. Hidd el megéri több pénzt kiadni rá, ha otthon elk ú r od után festegetheted majd havonta a szőkített részt mert lefogja dobni.
2017. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem baratnom csinalta vörössel

És gyönyörűen megy át barnából :D

Vagy nagyon ügyes kézű vagy nem is olyan nehéz 😊

2017. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Megcsinálta a párom, és sokan dicsérték, hogy jó lett. Nyilván nem szalon minőségű (gondolok itt a különbségre, technikára) de abszolút elégedett vagyok, jó lett. (Igaz 2 hónapja megvan már lassan).
2017. szept. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!