Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam soha nem tartja meg a...

A hajam soha nem tartja meg a hullámokat. Meg lehetne ezt oldani dauerral (illetve érdemes-e daueroltatni)?

Figyelt kérdés

Nem extrém dologra gondoltam, kb. ilyen hullámokat szeretnék:

[link]


2017. jún. 17. 07:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Van ilyen kíméletes dauer. Meg különböző fajták is vannak, ami nem olyan nagy, loknis göndőr.Ha attól félsz hogy elrontja a hajad szerkezetét, gondolj bele, végül is a sütő vas is erontja.Ez meg egyszeri :D
2017. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodom én is.Csak még vacilálok,mert festett szőke vagyok,ez alapból roncsolta 20 év alatt,és egyszer anno nekem volt dauerolva,de amikor egy idő után már kiment belőle,eléggé megtörte,nem volt utána annyira szép.
2017. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Tonkre megy a hajad. Meg a dauer az olyan, hogy csak elsore szep... utana ahogy no lefele es ujra kell csinalni, csunyak lesznek a hullamok. En nem ajanlom. Kupvasat probaltad mar? Nekem se marad a hajamban 20 percnel tovabb semmilyen hullam, de a kupvassal napokig szep marad.
2017. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"tönkre megy a hajad ".

Hát nem megy jobban tönkre mint a festéssel meg a hajvasalással.

2017. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!