Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam megakadalyozni...

Hogyan tudnam megakadalyozni a hajam vekonyodasat?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, edesapamnak a feje tetejen nincs haja mar, csak hatul :D. Mindig ugyan ahhoz a fodraszhoz jarok mar vagy 10 eve. Az utobbi 3-4 nyirasnal emlitette, hogy sokat vekonyodott a hajam. En is eszrevettem, hogy nem olyan jo a tartasa mint regen es tenyleg sokkal surubb volt regen. Hajszaritoval szoktam szaritani mindig mosas utan es kozben fesulom es ugy allitom be. Lehet ez is vagy nem tudom, kerlek segitsetek ha tudtok valami jo tanacsot, kerlek :D koszonom elore is.

2017. jún. 17. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat mosod
2017. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Konnyen zsirosodik is :( valami hajerosito shampont vagy valami hazi keszitmenyt nem tudtok :D ? Diofa lapi teat ajanlottak most azt fogom probalni. Szivesen meghallgatok barmilyen tanacsot segitsetek legyszi :)
2017. jún. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!