Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinus...

Hogy kell használni a ricinus olajat hajapolasra? Mennyi ideig hagyjam rajta és hova kenjem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 15:57
 1/7 anonim válasza:

A ricinus olaj akkor hat a hajon ha melegben van. Egy kicsit melegítsd fel a ricinus olajat de ne legyen olyan meleg, hogy már égessen, utána kend a hajadra és tegyél rá zacskót hogy tartsa a meleget. Minimum hagyd rajta 3 órára de annál jobb minél tovább marad rajta, ha tudsz így aludni akkor nyugodtan rajta hagyhatod egy éjszákára is. Nekem fodrász mondta, h így használjam.

Utána samponnal le kell mosni az olajat, nem könnyű, de megéri

2017. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem melegítettem fel, hanem 1ek ricinusolajhoz 2ek olívaolajat tettem, meg pár csepp citromlevet, ezt belemasszíroztam a hajamba, rá a zacsi és arra még egy törölköző is, majd legalább 4-5 órát rajthagytam, néha egész éjszakára is
2017. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az nem roncsolja,hullatja a hajat hogy olyan sokáig rajta van?:))
2017. jún. 18. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
vki egesz ejszakara rajtahagyja, lanyomnak nagyon megnött a haja töle, elötte mikróban flmelegitette picit.aztan törölközöbe csavarta, úgy aludt.másnap regg megmosta.
2017. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem roncsol, elvégre azért használják az emberek, mert jót tesz, ápol, stb
2017. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem csavarom semmibe, de nem is hagyom órákat. Inkább mindennap egy fél órára felteszem, mint mindenbe betekerni.
2017. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: ha fél órára felteszed konkrétan semmit nem ér, és bazinagy pazarlás
2017. jún. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!