Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecet kimarta a homlokomat,...

Ecet kimarta a homlokomat, hogyan tudna gyorsabban gyógyulni a sebe?

Figyelt kérdés
Tegnap történt de még mindig nem akar beforrni se mert nedvel.
2017. jún. 18. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hámosító

mi a francot keresett az ecet a homlokodon?

2017. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azzal fertőtlenítettem volna a pattanásom...:) A tippet is itt gyiken olvastam :D sudocrem neogranormon jó rá éjszaka? vagy aloeverát tegyek rá?
2017. jún. 18. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Bepanthen. Amúgy meg előbb utána kéne nézni jobban a dolgoknak és nem elhinni minden szir-szart
2017. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Jól csinálta, nincs vele semmi baj! Elég tudatlan vagy előzőke.

Én helyrehozásra mást mondtam volna, de ezek is jók.

2017. jún. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell minden fxszságot elhinni, hanem kémia órán kéne figyelni
2017. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól tette, nincs vele baj segghülye vagy de komolyan!!!
2017. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Néztem, google is kiadja, hogy az ecet/almaecet jó pattanásos bőr kezelésére, olvastam fórumokon is voltak pozitív vélemények és még itt gyiken is több pozitívat olvastam mint negatívat, de hát hibájából tanul az ember :) én is tanultam az esetből, megkövezni nem kell okoskák :) Am 2 seb van, a nagyobbik még mindig nem akar bevarasodni a másik már igen de továbbra is neogranormonnal kenem, a sudocrem viszont gyorsan lehúzta a gyulladást :)
2017. jún. 19. 11:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi 3:46-os :) mit tudnál ajánlani amúgy? :D
2017. jún. 19. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyit volt csak a baj, hogy túl sokat raktál :))) Töményen. Nem kellett volna annyit.
2017. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#4 válaszoló: #3 vagyok, valamint kozmetikus, csak tudom mit beszélek bakker. Ahogy a pattanásra a fogkrém is egy borzalmas megoldás, bár gondolom mivel azt is kiadja a Google ezért tutira jó hatással van a bőrre (ez már a kérdezőnek szólt)
2017. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!