Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudok lebarnulni?...

Miért nem tudok lebarnulni? Valakinek esetleg van valami tuti ötlete? Átlagban ti mennyi ideig fekszetek a napon és hány óra környékén?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok az a hú de "hófehérke" , de azért barnának sem mondanám magam. Korábban nem volt ilyen problémám, hogy nem ment volna a barnulás. Lehet hogy csak túlzottan türelmetlen vagyok? Elvégre az a 2 óra, amit napozással töltök, telhetne hasznosabban is. Igaz, a szolárium megspórolná az időmet, de a nyaramat édesanyámnál töltöm vidéken és a környéken ilyen lehetőség nincsen. Próbálkoztam már önbarnítóval, de egy idő után elkezd rólam szó szerint lekopni,olyan mintha hámlana le a bőrömről, nagyon csúnya. Délután 4 órától szoktam 6 óráig napozni babaolajjal (természetesen kenek alá naptejet). Egy óra hason, majd 1 óra háton fekve. Lehet hogy többet időt kéne erre szánnom? Nem lehet ezt a folyamatot valamiféle képpen felgyorsítani?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 19. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Délután 4 után már nem kell napolaj. Menj ki délben, napolaj nélkül, tuti lesz a hatás :-D
2017. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy hirtelen le tudok égni a napon, még naptejjel is. Aztán meg hámlik csúnyán...Próbálj beszerezni egy magas faktorszámú napolajat, napozás után pedig egy olyan terméket, ami még rásegít a barnulásra!
2017. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

4 után alig fog a nap.

Délben napozz. A sok hülye kencet felejtsd el.

Babaolaj???? Az minek?

Menj délben napra. Maximum a kényes részekre kenj naptejet! Pl. Arc.

2017. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell azt mondani, hogy a legerősebb UV sugárzás idején napozzon naptej nélkül? Ezt egyáltalán nem szabad!!! Nem az a lényeg, hogy 2 nap alatt lesüljön csokibarnára, hanem hogy minél kevésbé legyen káros, cserébe viszont barnuljon is. Hosszú távon is kell gondolkodni ám... szóval 11-15 óra között csak és kizárólag naptejjel!!
2017. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti recept:

Vegyél néhány sárgarépát, pucold meg és vágd fel karikákra.

Egy kis lábasba tegyél egy kevés olajat és a főzd üvegesre a belevágott egy fej vöröshagymát. Utána tedd bele a répát és főzd nem túl puhára.

Nálam bevált.

2017. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Délben kifekszek 1 órára a napra (30perc a hasamon, 30p a hátamon) és utána olyan barna vagyok, mintha egy 20-30 perces szolira mentem volna. Köszi a tippeket! :D
2017. jún. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!