Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha már egyszer volt...

Hogyha már egyszer volt szőkítve a hajam és egy szer színezővel egyszer pedig rendes festékkel festve akkor megkockáztassam hogy megint kiszőkítem mennyire roncsolná a hajam? (egyébként elég száraz állapotban van most a hajam)

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a sorrendben tortentek a dolgok az en hajammal is, es ugyan ebben a fazisban vagyok. Szerintem ha hasznalsz pakolast a hajadra, akkor nem fogja bantani :) nekem is most szaraz a hajam vege, de probalom minel tobb hajpakolassal "megajandekozni". Tudnam neked ajanlani a kokuszolajat, amit sajat tapasztaltbol tudok mondani, hogy segit! Tegyel a hajadra (azon reszere amit szeretnel apolni/ahol szarazabb a hajad) felmelegitett kokuszolajat es csavard be valamivel hogy melegen tartsa. En ugy gondolom 2-3 ora minimum, amig elkezd hatni az olaj, majd utana mosd meg a hajad, es hasznalj mondjuk egy lorealos vagy valami ilyesmi hajpakolast. Nekem ez mindig tuti kombo :) +en szoktam hasznalni hajvegapolot is. Szerintem ilyen apolas mellett siman mehet a szokites! :)
2017. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget
2017. jún. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!