Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sampon hajba dolgozása...

A sampon hajba dolgozása közben lehet kis vizet tenni a hajra? Az ilyen videókban el szokták zárni a vizet a samponozás alatt, és ez is a logikus, de baj, ha valaki ilyenkor is tesz rá vizet? Mert jobban habzik úgy.

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

haj bevizezése

samponozás, sampon eldolgozása, belemasszírozása (ilyenkor a kis víz)

öblítés


2017. jún. 22. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy baj. Össze lehet keverni a sampont előre vízzel, úgy egyszerűbb.
2017. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó, csak érdekes, mert én még senkit sem láttam így hajat mosni. Mármint sem élőben, sem videón.

De a haj mindkét módszerrel tiszta lesz, ugye?

2017. jún. 22. 00:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt írják, hogy alaposan vizezzük be a hajat. Ez igaz, de akkor ugye nem kell először túl sokáig folyatni a vizet a hajamra, ha később teszek rá még vizet? Vagy mindig sok vizet kell használni a bevizezéskor, mindegy, hogy utána mit teszek vagy mit nem teszek rá?
2017. jún. 22. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit túlpörgöd a dolgot. Ez csak hajmosás, nem pedig élet-halál kérdése.

Bevizezed alaposan a hajad,

teszel rá sampont,

ha nem habzik eléggé, akkor teszel még rá vizet,

Átkened vele mindenhol,

Végül alaposan leöblíted.

2017. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én csinálom: haj bevizezése, kb. egy deci vízzel felhígítom a sampont, összekeverem, és ráöntöm a fejemre, felhabosítom, így nem egyből megy a tömény sampon a hajamra és könnyebb eloszlatni is. Utána öblítés, balzsam.
2017. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. De akkor az sem baj, ha valaki nem tesz rá közben vizet, és nem is hígítja előtte a sampont? Vagy valamelyiket kell azért?
2017. jún. 22. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nyugi már, samponozz úgy ahogy neked jó, nem fog kihullani az összes hajad, semmit nem számít hogy samponozás közben is teszel rá vizet vagy nem.
2017. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam, és én is a jobb habzás miatt :).
2017. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!