Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét lenövéssel mit...

Túl sötét lenövéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam, de a lenövés túl sötét lett :/ Sötétbarnára festettem be a hajam, fél óráig hagytam fent a festéket. Kb 2 centis lenövésem volt, de szinte fekete lett. Mit lehet vele kezdeni? Ha elkezd lenőni a hajam és látszani fog a világosabb lenövés még gázabb lesz :/
2017. jún. 24. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
A töveket festettem be először. Fordítva kellett volna?
2017. jún. 24. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad a tőnél kezdeni a festék felvitelét. A hajvégektől fölfelé kell, mivel a hajtöveknél sokkal hamarabb hat a festék a fejbőr hője miatt. Én azt ajánlom várj vele, addig használj olyan sampont ami hamar szedi a színt pl Head & Shoulders, és ha nem kopik a fekete rész menj fodrászhoz. Ő ki tudja majd egyenlíteni. Otthon semmi képp ne ess neki
2017. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A használati utasításban pont azt írták, hogy a tőnél kezdjem, a lenövésnél. Nem látványos, de közelről látszik.
2017. jún. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!