Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajúak! A ti...

Nagyon hosszú hajúak! A ti hajatokat is rendszeresen dícsérik és kérdezősködnek róla?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akiknek fenékig érő, vagy annál is hosszabb hajuk van.

Tőletek is kérdezgetik, hogy sikerült megnöveszteni, mit csináltatok vele? Volt, hogy az utcán is leszólítottak miatta? Szeretitek ha megcsodálja valaki, vagy már kicsit unjátok?


2017. jún. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, igen, sőt fogdosták.

Annyira untam, hogy levágattam normál hosszra, lapockáig.

Combközépig ért.

2017. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fenekem kozepeig er a hajam. Allandoan megkerdezik miota novesztem, miert nem adom el, mennyire nehez gondjat viselni, hogy birom nyaron stb. Mindenki a hajamrol ismer meg. Az elso valaszolohoz hasonloan, nekem is mindig meg akarjak fogni, de mar bosszant neha.
2017. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként segg alá érő világosbarna, végén göndör hajam van. Általában az utcán kontyban hordom, de a múltkor kiengedtem. Egy öreg néni először azt mondta, hogy ,,kislányom, milyen szép hosszú a hajad". Akkor mondtam neki, hogy én fiú vagyok,csókolom. Ő pedig csak nézte a hajamat, mert az tény, hogy bármelyik lánnyal felvehetném a versenyt haj-szépségben.
2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!