Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágassam le a...

Szerintetek vágassam le a hajam vagy hagyjam hosszún? Alapból inkább hosszúkásabb fejem van de szerintem egyik sem állna ugy igazán rosszul.

Figyelt kérdés
Vagy olyan nagyon rövidre szeretném(katonás fazon) vagy meghagynám olyan vállon túli copfba kötött hosszúnak.Szerintetek melyik jobb?16/f
2010. máj. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kopaszra!
2010. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az arcodtól függ...képet tudsz mutatni??? így nehéz segíteni. meg ezt a copfosat nem is értem:S:S
2010. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem rövid, de ne olyan katonás, picit több hajad legyen, de mondjuk ahogy az előző válaszoló is írta ez tényleg az arcodtól függ.
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszúkás archoz mindenképp előnyösebb a hosszú haj, de ha úgyis copfba kötöd akkor teljesen mindegy.
2010. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a hosszú haj inkább nyújtja optikailag az arcot,de ezt így tényleg nemlehet megmondani,hogy melyik lenne a jobb:)
2010. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!