Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Dove, Nivea vagy Garnier...

A Dove, Nivea vagy Garnier önbarnítós testápoló ad a legszebb barna színt? Melyik az, amelyik legkevésbé sárga?

Figyelt kérdés
A lábamra kenném, ott olyan nehezen barnul... :(
2010. máj. 19. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nivea,nekem ez vált be a legjobban,jó színe van és már 3 nap után barna leszek.
2010. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

én L'Oreál próbáltam még régebben, de nekem sárga lett a bőröm...szóval ezt nem ajánlanám:)

a többit nem tudom milyen...de ezekkel az a baj, h nehéz szépen elkenni...de ha van akinek jó véleménye van róla, akkor csak lehet szépen elkenni is:)

2010. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alverde
2010. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2010. máj. 20. 07:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyiktől besárgultam, és egy idő után pisi szaga lett... Nem vicc, komolyan, mindegyik ammónia szagot hagy egy idő után.
2010. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm használt barnítókrémet de borzasztó színe volt a bőrének és ráadásul még a ruháit is összefogta. Pedig többféle jó márkát is kipróbált (nem használt gatyit) de egyik sem vált be. És szerintem foltos is volt pedig nagyon vigyázott, hogy egyenletesen kenje el (láttam, mennyire odafigyelt) de nem volt túl hatások. Én nagyon ellene vagyok az ilyen barnító krémeknek. Szerintem felesleges pénzkidobás. Én inkább a szoláriumot javaslom, mert az szépen és egyenletesen barnít. És attól később a napon sem égsz le, hanem tovább barnulsz. :-)
2010. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nivea. nem h 3 nap után. én egyböl barnább vagyok tőle : D
2010. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Járok szoliba, de a lábam ott sem barnul igazán, arra használnék önbarnítót... :)


Köszi szépen!!

2010. máj. 21. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!