Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből szőke. Mennyire...

Vörösből szőke. Mennyire roncsolódna a hajam?

Figyelt kérdés

A természetes "original" hajszínem a vöröses barna.. (inkább vörös) Most hétvégén fogom átfestetni a hajam szőkére. A cél ez a hajszín: [link]

Az érdekelne ,hogy aki átfestette a haját vörösről vagy bármely más színről hasonlóra ,annak mennyiben változott meg a hajszerkezete?

Esetleg miket javasolnátok, mit szerezzek be még vagy bármi?

Amiket most használok és tervezem ,hogy használni is fogok: Schauma-s hamvasító sampon(ezt hétvégétől fogom), Gliss Kur hajpakolás és balzsam minden hajmosásnál(keratinosak). Hajmosás után keratinos hajvégápoló és minden hajformázáskor is (max heti 1)

Valamint elkezdtem egy Hairburst-os 3 hónapos kapszulás kúrát amiből már másfél hónapon túl vagyok (de ha elfogy tervezem ,hogy újravásárolom).

A hajam szerkezete puha,normális (nem túl száraz meg semmi ilyesmi) egy gondom vele hogy hamar zsírosodik. Vágatni 2-3 havonta szoktam egy cm-t ami törik ,de amúgy szépen nő,szóval semmi gondom vele.

Szóval..Mire számítsaK? Nagyon tönkre menne a hajam?

Kérlek írjátok le ,hogy veletek mi volt ,hogy volt szőkítést követően. Köszönöm ♥



2017. jún. 26. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos fog roncsolódni a hajad valamennyire, hiszen egy szőkítés, vagy bármilyen más vegyi anyaggal való kezelés roncsolja sajnos.

Az én hajam alapvetően göndör, de évek óta vasalom. Volt ombre hajam, ami rettentően megviselte szegénykémet, nameg a mindennapi vasalás. A Schauma hamvasító egy lyukas három forintost nem ér, tapasztalat. Olyan szép csibesárga volt a hajam, miután kikopott a hamvas szőke a hajvégből, hogy csak na. Most fekete a hajam, tőtől befestettem, és sokkal egyszerűbb a dolgom.

Rettenetesen hullik a hajam, erre a Ziaja hajhullás elleni samponját használom. Hajpakolásnak a Schwarzkopf kaviáros hajpakolást, aminek isteni az illata, és a hajam is érezhetően puhább.

Hajmosás után a hajformázás és hajfestés okozta sérülésre használok kifésülő sprayt, azt hiszem Schwarzkopf az is. Hajolajból pedig egy L'oreal-os terméket használok.

Ja és hővédőt is szoktam fújni vasalás előtt a hajamra (Syoss Keratin Heat).

Utolsó sorban pedig szedem a DM-es sajátmárkás hajvitamint.

A hajhullásom a felére csökkent, szép fénye van a hajamnak, és mád majdnem fenékig ér.

2017. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*már
2017. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fodrasz fogja festeni a hajad?
2017. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszi h leírtad ,hogy veled hogy volt ♥

Igen, fodrász fogja :)

2017. jún. 26. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kallos hamvasito a legjobb :)
2017. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!