Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos típus...

Nagyon pattanásos típus vagyok,3 évvel ezelőtt egy bőrgyógyász végre valahára írt egy gyógyszert, ami 3 hónap alatt eltűntette őket. Tippek? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor elfogyott, pihentettem a dolgot, ha újra előjött 1-2, azonnal mentem hozzá, hogy írjon 1 újabb dobozzal, és 3 éve nincs szinte 1 db pattanásom se. Most azonban fél éve nem szedtem, mert nem volt rá szükségem, és most előjöttek. Nagy nehezen eljutottam hozzá megint, de most nem írta fel a gyógyszert azon címszó alatt, hogy érzékeny lesz a bőröm, és meg fogok égni...


Írt 2 fajta méregdrága krémet (körülbelül 20-at próbáltam már ki) és akár a hajamra is kenhettem volna őket, annyit értek. Ezeket írta fel, azt mondta akkor menjek vissza 1 hónap múlva, ha tényleg nem hatnak.


Na most természetesen nem hatnak, egyre több jön ki, és itt a fesztiválszezon, ha valamikor nem kéne pattanásosnak lennem, azt most van...



Mit csináljak? Használom a krémeket, napi 2x mosom az arcom tonikkal, bőrradírt is használok, mivel kondizok így 1 éve diétázom. Minden nap napozok is...


A gyógyszert pedig kérdés, hogy vajon 1 hónap múlva felírja-e.


19F


2017. júl. 2. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

En is iszonyatosan pattanasos voltam, de nem akartam gyogyszerekkel mergezni magam.

Nagyon fontos az arctisztitas. Ez az egyik kulcsa talan.

La roche posay effaclat termekcsalad, nekem ennek az arclemosoja valt be a legjobban es a hozza tartozo arckrem.

Aki esetleg a natur kozmetikumokat jobban preferalja annak manna szappanok, van egy csomagjuk kulon ilyen borre. Nekem az is segitett de attertem a la roche posay-ra, aminel meg nem talaltam jobbat. Igen borsos az ara, de szerintem ennyit meger a borom.

Pattanasok leszaritasara helyileg pedig teafaolaj illetve ami nekem a csoda az a dermofil paszta. Dm-ben kaphato. Masnapra leszaritja. Egy csoda az a cucc.

Es mellesleg nagyon figyelj oda hogy ne fogdosd, nyomkodd az arcod. Viszed csak tovabb a bacikat. Nehez megallni, tudom:D En ezert is szeretem napkozbe ha otthon vagyok rakenni a dermofilt, igy tuti nem piszkalom. Tonikot ne hasznalj!!!! Foleg ne napi 2x. Valoszinuleg tele van alkohollal es csak rontasz a helyzeten. Mellesleg en borradir helyett egy kicsi arcmosokefevel vegzem az arctisztitast. Nekem igy valt be a legjobban. A napozas is segit:)


Viszont ha tenyleg ennyire durva, talan ki kellene vizsgaltatnod magad. Ilyenkor gyakran valami szervi vagy mas betegseg all a hatterben, a pattanasok csak tunetek. Aka. igy jon ki rajtad, igy akar jelezni hogy bent nincs minden oke.


Remelem tudtam segiteni:) De youtubeon nagyon sok ilyen video van. Szerintem nezz utana. Kulonosen avianarahl videoit tudnam ajanlani. Plussz ha meg tudok vmiben segiteni irj nyugodtan uzit.

2017. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nivea micellás arctisztító amit használok, nem tonik.
2017. júl. 2. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat micellas artisztitoval nem sokra mesz pattanas eltuntetes teren:D

Az max arra jo hogy a reggel olajos borodet megtorold vele, plussz sminklemoso.

Semmi ertelme neked azt hasznalni

2017. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdező megkérdezhetem hogy tudod még hogy mi a neve annak a gyógyszernek a nevét ami segített neked elvinni a pattanásokat vagyis amit az orvos írt ki neked?
2022. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!