Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani hajfestéke...

Valaki tud ajánlani hajfestéket ami nem dobja le a hamvasságot 1 mosás után?

Figyelt kérdés
Természetes szőke hajamat hamvas sötétszőkére festem 1 éve. Eddig csak boltit próbáltam, L'orealt és Garniert de mindkettővel az a tapasztalatom hogy festés után gyönyörű hamvas, aztán egy mosás után teljesen ledobja és arany fényű lesz a hajam. Hamvasító sampont is használok heti 1x, rajta szoktam hagyni pár percig de nem használ szinte semmit. :( Nagyon szeretném ha hamvas maradna mert sokkal jobban áll, kicsit sárgás árnyalatú a bőröm így az arany fényű haj nagyon sápaszt. Lehet hogy valami jobb festéket kéne használnom? Néztem pl a schwarkopz igorát krémmánián és nagyon jókat írnak róla, van valakinek tapasztalata vele? Vagy valami bolti festék ami bevált nektek?
2017. júl. 4. 20:01
 1/1 A kérdező kommentje:
schwarzkopf*
2017. júl. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!