Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a zselés műköröm?

Mennyibe kerül a zselés műköröm?

Figyelt kérdés
Szasztok mennyibe kerül kb a zsé müköröm persze a kis méretü ?
2008. okt. 17. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Általában 3000 Ft körül csinálják meg a műkörmösök, de ismerek olyat is, aki 1500-ért. Na meg persze úgy hetente-kéthetente fel kell töltetni, és az is megint ennyibe kerül.
2008. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi van akkor ha nem töltetem fel
2008. okt. 17. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó általában hely és kerület függő. Pesten kb 3 ezertől 5 ezerig, de mindenhol más. Attól is függ milyen anyagokkal dolgozik a körmös. Ugye minél jobbal annál drágább. Számit az is hogy tipes, vagy épitett köröm, és hogy töltés vagy új épités. De kb. 4-5 ezer az átlag.
2008. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tölteted fel, akkor lenő, vagy rosszabb esetben beszakitja a saját körmödet hamár annyira lenőtt. De le is szedheted, és akkor ennyi. Csak elég fájdalmas és tönkre teszi a körmödet ha magadnak szeded le. Inkább ezt is körmösökkel szokták leszedetni szakszerűen.
2008. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


az én saját példám: francia épített zselé körmök a díszítő lakkozással 4.500,- Ft-ba került (ezt az első felrakásnál fizettem). Töltés 3-4 hetente esedékes, annak az ára 2.800,- Ft. Plusz még, ha kérek díszítő lakkozást, akkor annak az ára.

2008. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én csak 13 vagyok nekem is leht iet felrakni geyépként meik olcsobb a tipp vagy za épitett nekme olyan kell
2008. okt. 17. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Huuuuha, én még sehol sem láttam 5ezer alatt... Pedig vidéki vagyok (igaz Bp közeli). Nekem a francia épített 6000huf volt Bp-en! Tölteni még sosem töltettem, mert ledobta a körmöm... Aztán az egyik ismerösöm csinálta meg nekem 3000huf-ért baráti áron... És az nem is építés volt, hanem csak a saját körmöm megerősítése. Ha felmész a [link] ra és megnézel néhány szalon árlistát, akkor meglátod, hogy nincs olcsóbban....

Igaz itt ezt írták, de kérem a válaszolókat, hogy írják meg, hogy ők hol csináltatják ilyen olcsón :)

2008. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme megcsináltatnod, csak 1 alkalomra, mert tönkre teszi a körmöd, és sok idő mire teljesen lenő, és megszabadulsz tőle, ez kb. 3 hónap. Addig csúnya lesz a körmöd. Szóval vagy hosszútávra szeretnél, vagy maradj a lakkoknál. Az első építés 4-6 ezerbe kerül (szalontól függ) és a töltés, amire 3 hetente menned kell, az 3-4 ezer Ft.
2008. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A műköröm nem teszi tönkre a körmöt ,mert a saját körmöt csak bolyhozni kell és ettől nem mehet tönkre.Persze van olyan körmös aki ész nélkül reszeli.Én azt mondom inkább jó minőségüt csináltass ami ugye drágább ,de tovább tart
2008. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Enii18 válasza:
90%
Horton 1800ft a zselés,szépen dolgozik,nekem 1hónapig rajta volt. Az újra töltést nem tudom már hogy mennyi volt.
2016. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!