Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntethető el a női pajesz?

Hogy tüntethető el a női pajesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy lány vagyok.

Az a problémám,hogy a fülem közepéig ér a hajam

és úgy nézz ki,mintha pajeszom lenne :S

Szerencsére hosszú a hajam így nem látszik,

de engem nagyon zavar,ezért összefogva

nem merem hordani a hajamat :(

Olyan mint a lenti képen,csak kicsit sűrűbb a haj.


[link]


Hogy lehet ezt eltüntetni?

Aki normális válasszal tud segíteni,az kérem írjon,előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. máj. 20. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hajad van, az nem pajesz, hanem babahaj, minden nőnek van.
2010. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ő :)

Szerintem nem gáz de azt nem tudom hogy lehet eltüntetni:(

2010. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ez nem én vagyok csak egy fotó,ha nem elég érthetően írtam volna,el tudjátok képzelni mire gondoltam.

Köszönöm a válaszokat :)

2010. máj. 20. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen nekem is, sőt még durvább,de ne törődj vele!Ne is nyúlj hozzá semmivel,mert csak rontasz a helyzeten!

2010. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én láttam néhány fiatalos nőt, akiket ez szintén zavart, és úgy oldották meg ezt a problémát, hogy a fül elé lenyúló pajeszrésznél egyszerűen nullásgéppel fültőig feltolták, felszedték a hajhatárt, vagyis leborotválták a pajeszüket. Az új hajhatár így itt a fül felső szélével egy vonalban kezdődött nekik. Ennek a kis, 2-3 négyzetcentiméteres hajrésznek a kivételével pedig az összes többi hajrészt érintetlenül hagyták, vagyis csak itt borotválták fel a pajeszüket. És nagyon csinosan néznek ki a 0-ásra felborotvált pajeszükkel, csak így ezt hetente meg kell ismételni.
2022. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!