Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Any Tan Caramel vagy Dr....

Any Tan Caramel vagy Dr. Kelen Sunsolar Bronz szoláriumkrém?

Figyelt kérdés
A Dr. Kelen szaga nagyon zavar (egyébként jó lenne), ezért szeretném kipróbálni a másikat, mert jó véleményeket olvastam róla. De nem tudom, hogy lesz-e olyan intenzív a hatása, mert a másik ugye önbarnítót is tartalmaz; illetve az ár miatt is vacilálok..

2017. júl. 9. 10:02
 1/1 anonim válasza:
Én mindkét fajta szoli krémet próbáltam és nekem egyértelműen az Any Tan Caramell sokkal jobban bejött.9 percre járok szoliba és ez a krém nagyon jó színt ad! Sokkal jobban barnulok vele! A dm-ben van 50 ml-es kiszerelés,szerintem először azt vedd meg,az 4 alkalomra is elég és ki tudod próbálni hogy milyen! Az illata nagyon jó,édes karamelles,de mégsem sok. Nagyon tudom ajánlani :)
2017. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!