Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha krepp papírral befestem a...

Ha krepp papírral befestem a hajamat, akkor az a következő mosásnal kimegy a hajamból?

Figyelt kérdés

#haj befestés
2017. júl. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.! Én próbáltam. Az egyik osztálybulira lehetett "kiöltözni" és mivel előtte nap tudtuk meg nem volt más érzett a krepp papírt választottam. Utána pár napig olyan, volt.! Meg folyamatosan kopig belőle. Asszem egy hétig volt a hajam piros de egyre fakobb lett. Úgyhogy kijött. Azt tudd, ha barna vagy sötét a hajad abból nem olyan szín lesz amilyet akarsz. A kék, a zöld, a piros biztos befogja azokat próbáltuk már.! De a kekbol zöldes lett a zöldből meg kékes a pirosból meg vörös.! De ha szőke a hajad azt hamarabb be fogja meg a többi szín is meglátszik.!
2017. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a választ!
2017. júl. 10. 07:16
 3/5 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2017. júl. 10. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimegy. Ha szőke a hajad akkor talán tartósabb lesz
2017. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétbarna hajamat ne. Is fogta be,de amúgy egy hét után kijön
2020. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!