Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadós lányok! Nektek milyen...

Izzadós lányok! Nektek milyen dezodorok váltak be?

Figyelt kérdés
Egy csomót kipróbáltam de valahogy egyik se dezodorált rendesen. esetleg ötletek?
2017. júl. 10. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az uborkás-zöld teás Dove stift, de az se egész napra elég. Tarts magadnál nedves törlőkendőt és ha leizzadtál, töröld át magad, és dezodorozz újra. A hintőpor is ad plusz védelmet.
2017. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Rexona maximum protection azt hiszem a neve, stiftes.

De szerintem inkabb probalj ki ferfi dezodorokat, hatha :)

2017. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2017. júl. 10. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Old spice. Igen, amit férfiaknak gyártanak eredetileg. A farkasos és a medvés egyáltalán nem pasis illatú.
2017. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
adidas
2017. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egyik sem.... Hiába fújtam be többször is, az izzadtságszag ellen ugyan többnyire használnak (bár nagy melegben nem bizonyul elégnek), magát az izzadást egyik sem mérsékelte sajnos. Gyógyszertárit is próbáltam már, szintén semmi eredmény.Illetve próbálkoztam a Solutio Antisudorica-val is, de az meg teljesen kimarta a bőrömet.


Én is keresem a tökéletes terméket.

2017. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!